Odwołujemy ratrakowanie piątek 1 marca 2019 – brak kolejek, bardzo dobre warunki, zapraszamy.

Utworzono: 1 marca 2019

Ze względu na bardzo dobre warunki odwołujemy dzisiejsze ratrakowanie – 1 marca 2019.

Zima wciąż trwa na Nowej Osadzie 🙂  Pomimo cieplejszych dni, na stoku wciąć mamy bardzo grubą warstwę śniegu – od 80 cm do ponad 100 cm.  Warunki do jazdy są bardzo dobre. Trasy są zbite – ze względu na małą ilość narciarzy i snowboardzistów  na stoku pozostają w bardzo dobrym stanie przez cały dzień.

24 stycznia 2020

Rozpoczynamy weekend

Weekend rozpoczynamy bardzo dobrymi warunkami oraz piękną, słoneczną pogodą. Temperatura wynosi u nas około -3°C, pokrywa jest twarda i zbita, a przejrzystość powietrza jest bardzo dobra. Zapraszamy do godziny 22.00, z przerwą na ratrakowanie od 16.00 do 17.00.  

23 stycznia 2020

Warunki do jazdy

Dzisiejsze warunki na Nowej Osadzie są dobre – czynne są trasy nr 1, 2, Krasnal oraz Maluch. Temperatura w nocy spadła poniżej 0 stopni Celsjusza. Pokrywa śnieżna jest twarda i zbita. Zachęcamy do skorzystania z ofert naszych szkółek narciarskich. Szkółka Nowa Osada, ma dla najmłodszych ciekawą ofertę na ferie – szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce […]

21 stycznia 2020

Aktualne warunki

Na Nowej Osadzie dzisiaj są idealne warunki do szusowania. Dzięki przymrozkom, całą noc mogliśmy dośnieżać nasze trasy. Temperatura waha się w okolicach -2°C, świeci słońce, a warunki zdecydowanie się polepszyły. Zapraszamy już od godziny 8.00. Jazda w godzinach porannych ma wiele plusów – brak kolejek, sztruks na trasach i duża ilość wolnych miejsc parkingowych.