Czwartek – ośrodek zamknięty ze względu na deszcz.

Utworzono: 28 marca 2019

Czwartek – ośrodek zamknięty ze względu na deszcz. W Wiśle mamy chwilami mocne opady deszczu. Zależy nam na otwarciu ośrodka w piątek oraz na weekend – dlatego zdecydowaliśmy o zamknięciu ośrodka w dniu dzisiejszym. Warunki na trasie nr 3 są dobre, na trasie 1-2 nieco gorsze.

Zapraszamy w kolejne dni i przypominamy że najbliższa niedziela to nasz ostatni dzień sezonu zimowego.

21 stycznia 2020

Aktualne warunki

Na Nowej Osadzie dzisiaj są idealne warunki do szusowania. Dzięki przymrozkom, całą noc mogliśmy dośnieżać nasze trasy. Temperatura waha się w okolicach -2°C, świeci słońce, a warunki zdecydowanie się polepszyły. Zapraszamy już od godziny 8.00. Jazda w godzinach porannych ma wiele plusów – brak kolejek, sztruks na trasach i duża ilość wolnych miejsc parkingowych.

20 stycznia 2020

Informacje narciarskie

Warunki na trasie nr 1 i 2 są trudne, a na trasach dla dzieci – Maluch i Krasnal warunki są dobre. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę swobodnie poszusować. W godzinach porannych nie ma kolejek do kanapy i jest duża ilość wolnych miejsc parkingowych.

18 stycznia 2020

Warunki na Nowej Osadzie

W Wiśle zapowiada się piękny dzień. Warto więc spędzić go na stoku! Warunki są dobre, otwarte są trasy: nr 1, 2, Maluch oraz Krasnal. Temperatura na Nowej Osadzie na ten moment wynosi -1 stopień Celsjusza. Zapraszamy rano, ponieważ wtedy są najlepsze warunki oraz najlepsze miejsca parkingowe do wyboru.