Opady świeżego śniegu

Utworzono: 7 lutego 2020

Od wczorajszego wieczora sypie u nas świeży śnieg. Korzystając z niskich temperatur dośnieżaliśmy nasze trasy armatkami. Grubość pokrywy śnieżnej rośnie w bardzo szybkim tempie. Aktualnie temperatura na Nowej Osadzie wynosi około 0°C. Na dzisiejszą jazdę polecamy zabrać ze sobą gogle oraz kominiarkę, w celu polepszenia komfortu jazdy. Zapraszamy do 22.00!

19 lutego 2020

Tłusty Czwartek

Już jutro obchodzić będziemy Tłusty Czwartek! Z tej okazji tradycyjnie w naszym punkcie gastronomicznym przy dolnej stacji będziecie mogli skosztować pysznych domowych pączków! Są na prawdę wyśmienite! Po zjedzeniu pączka kalorie możecie spalić szusując na stoku 🙂 Zapraszamy od 8.00 do 22.00!

19 lutego 2020

Słonecznie na NO

Dzisiejsza pogoda nadaje się do jazdy na nartach lub snowboardzie oraz do opalania! Dwie przyjemności w jednym 🙂 Warunki są dobre, a miejscami trudne. Czynne trasy, to: trasa nr 1, 2 oraz Krasnal. Temperatura na stoku wynosi około 4°C.

18 lutego 2020

Aktualne warunki

Dzisiejsza pogoda jest niezwykle wiosenna. Liczymy jednak na chociaż delikatny powrót zimy. Na jutro zapowiadane są opady śniegu, a nocą mają pojawić się minusowe temperatury. Dzisiaj warunki są dobre i dostateczne. Zapraszamy do 22.00!