Jesteśmy otwarci

Utworzono: 14 grudnia 2020

Słoneczny poniedziałek rozpoczynamy od przekazania Wam dobrych wiadomości!
Warunki na stoku są bardzo dobre – pierwsi narciarze mieli okazję poszusować po idealnym, twardym sztruksie. Przypominamy Wam, że czynna jest trasa nr 1 oraz Maluch.
Liczba osób na stoku nie powoduje kolejek do kanapy, dlatego śmiało możecie pośmigać po dobrze przygotowanej trasie bez traceniu czasu na stanie w kolejce. To są prawdziwe zalety szusowania w tygodniu z samego rana.
Od dzisiaj będziemy czynni codziennie od godz. 8.00 do 22.00!
Obserwujcie nas, ponieważ będziemy tutaj informować czy stok będzie ratrakowany – wszystko zależy od ilości narciarzy i snowboardzistów oraz warunków.
____
Jeżeli chcecie do nas dojechać, to musicie wiedzieć, że na Google Maps jest błąd i kierując się nimi pojedziecie bardzo okrężną drogą.
Droga na #NO jest prosta – po przejechaniu centrum Wisły dojedziecie do ronda przed stacją paliw. Na rondzie skręćcie w lewo, a później podążajcie prosto za drogą. Będziemy pierwszym stokiem, który ukaże się po Waszej lewej stronie.
Dzisiaj na drogach – BRAK KORKÓW I UTRUDNIEŃ!

23 marca 2023

ZAPRASZAMY, DOBRE WARUNKI

Zapraszamy na szusowanie do Nowej Osady! Czekamy na Was do 22:00! Pogoda jest piękna, świeci słońce, dzisiaj bez opadów. 😎☀️❄️❄️❄️ Na trasie mamy dobrą pokrywę śniegu, można śmigać swobodnie. I jeszcze jedna dobra wiadomość to brak kolejek😁 Przerwa na ratrakowanie w godzinach 16:00-17:30.

22 marca 2023

Czynne – zapraszamy

Ośrodek Narciarski Nowa Osada zaprasza na stok! Dziś ośrodek będzie czynny, a warunki narciarskie są  dobre. Wszystkich miłośników sportów zimowych zachęcamy do skorzystania z oferty ośrodka i spędzenia aktywnego dnia na białym szaleństwie. Przypominamy o nowych godzinach przerwy na ratrakowanie od 16:00 do 17:30.