Jesteśmy otwarci

Utworzono: 14 grudnia 2020

Słoneczny poniedziałek rozpoczynamy od przekazania Wam dobrych wiadomości!
Warunki na stoku są bardzo dobre – pierwsi narciarze mieli okazję poszusować po idealnym, twardym sztruksie. Przypominamy Wam, że czynna jest trasa nr 1 oraz Maluch.
Liczba osób na stoku nie powoduje kolejek do kanapy, dlatego śmiało możecie pośmigać po dobrze przygotowanej trasie bez traceniu czasu na stanie w kolejce. To są prawdziwe zalety szusowania w tygodniu z samego rana.
Od dzisiaj będziemy czynni codziennie od godz. 8.00 do 22.00!
Obserwujcie nas, ponieważ będziemy tutaj informować czy stok będzie ratrakowany – wszystko zależy od ilości narciarzy i snowboardzistów oraz warunków.
____
Jeżeli chcecie do nas dojechać, to musicie wiedzieć, że na Google Maps jest błąd i kierując się nimi pojedziecie bardzo okrężną drogą.
Droga na #NO jest prosta – po przejechaniu centrum Wisły dojedziecie do ronda przed stacją paliw. Na rondzie skręćcie w lewo, a później podążajcie prosto za drogą. Będziemy pierwszym stokiem, który ukaże się po Waszej lewej stronie.
Dzisiaj na drogach – BRAK KORKÓW I UTRUDNIEŃ!

31 marca 2021

Praca na Nowej Osadzie!

Szukasz pracy? A może chciałbyś dołączyć do zespołu Nowej Osady? Poszukujemy pracownika do obsługi kolei linowej! Mile widziane prawo jazdy kat. C oraz posiadanie kursu obsługi maszyn elektrycznych. Jeżeli jesteś chętny i chciałbyś pracować na takim stanowisku, to skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr tel.: 601 821 150. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

19 marca 2021

Podziękowania dla Was! Zapraszamy w maju na rowery!

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami szusowali w sezonie zimowym 2020/2021!❤️ Na trasach wciąż mamy bardzo dużo śniegu, smutno nam że musimy zakończyć sezon.. przed czasem. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas latem na naszych nowych trasach rowerowych☀️ DZIĘKUJEMY!