Jesteśmy otwarci

Utworzono: 14 grudnia 2020

Słoneczny poniedziałek rozpoczynamy od przekazania Wam dobrych wiadomości!
Warunki na stoku są bardzo dobre – pierwsi narciarze mieli okazję poszusować po idealnym, twardym sztruksie. Przypominamy Wam, że czynna jest trasa nr 1 oraz Maluch.
Liczba osób na stoku nie powoduje kolejek do kanapy, dlatego śmiało możecie pośmigać po dobrze przygotowanej trasie bez traceniu czasu na stanie w kolejce. To są prawdziwe zalety szusowania w tygodniu z samego rana.
Od dzisiaj będziemy czynni codziennie od godz. 8.00 do 22.00!
Obserwujcie nas, ponieważ będziemy tutaj informować czy stok będzie ratrakowany – wszystko zależy od ilości narciarzy i snowboardzistów oraz warunków.
____
Jeżeli chcecie do nas dojechać, to musicie wiedzieć, że na Google Maps jest błąd i kierując się nimi pojedziecie bardzo okrężną drogą.
Droga na #NO jest prosta – po przejechaniu centrum Wisły dojedziecie do ronda przed stacją paliw. Na rondzie skręćcie w lewo, a później podążajcie prosto za drogą. Będziemy pierwszym stokiem, który ukaże się po Waszej lewej stronie.
Dzisiaj na drogach – BRAK KORKÓW I UTRUDNIEŃ!

23 listopada 2022

Przygotowania do sezonu.

W ubiegły weekend rozpoczęliśmy naśnieżanie tras  Nowej Osady! Na horyzoncie nawroty mrozów, prace będą kontynuowane. Planowane otwarcie ośrodka po 15 grudnia – mamy dla Was dużą niespodziankę. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’u oraz strony internetowej – tutaj pojawiają się najświeższe informacje 🙂

26 kwietnia 2022

Otwieramy 1 maja!

𝐉𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐭𝐲𝐥𝐤𝐨 𝟓 𝐝𝐧𝐢 𝐝𝐨 𝐨𝐭𝐰𝐚𝐫𝐜𝐢𝐚 𝐁𝐢𝐤𝐞 𝐏𝐚𝐫𝐤𝐮! Odliczacie z nami Czynne będą wszystkie trasy w Bike Parku oraz punkt gastronomiczny. Serdecznie zapraszamy!