Jesteśmy otwarci

Utworzono: 14 grudnia 2020

Słoneczny poniedziałek rozpoczynamy od przekazania Wam dobrych wiadomości!
Warunki na stoku są bardzo dobre – pierwsi narciarze mieli okazję poszusować po idealnym, twardym sztruksie. Przypominamy Wam, że czynna jest trasa nr 1 oraz Maluch.
Liczba osób na stoku nie powoduje kolejek do kanapy, dlatego śmiało możecie pośmigać po dobrze przygotowanej trasie bez traceniu czasu na stanie w kolejce. To są prawdziwe zalety szusowania w tygodniu z samego rana.
Od dzisiaj będziemy czynni codziennie od godz. 8.00 do 22.00!
Obserwujcie nas, ponieważ będziemy tutaj informować czy stok będzie ratrakowany – wszystko zależy od ilości narciarzy i snowboardzistów oraz warunków.
____
Jeżeli chcecie do nas dojechać, to musicie wiedzieć, że na Google Maps jest błąd i kierując się nimi pojedziecie bardzo okrężną drogą.
Droga na #NO jest prosta – po przejechaniu centrum Wisły dojedziecie do ronda przed stacją paliw. Na rondzie skręćcie w lewo, a później podążajcie prosto za drogą. Będziemy pierwszym stokiem, który ukaże się po Waszej lewej stronie.
Dzisiaj na drogach – BRAK KORKÓW I UTRUDNIEŃ!

24 lutego 2024

Jeszcze korzystamy z zimy!

Nadal korzystamy z zimy na Nowej Osadzie! 🙂 Warunki na trasach głównych są jeszcze dość dobre, można pośmigać na nartach lub snowboardzie 🏂⛷ Czynna jest także trasa Krasnal. Zapraszamy od 8:00 do 22:00😁🙌 Dzisiaj bez popołudniowej przerwy na ratrakowanie!

23 lutego 2024

Warunki na dzisiaj

Dzisiaj na Nowej Osadzie czynne: ✅Trasa główna – warunki są dostateczne ✅Krasnal – warunki dobre   Aby poprawić warunki na trasie głównej planujemy w nocy dowieźć śnieg z bocznych, nieczynnych tras.   👉 Zapraszamy od 8:00 – 22:00