Zapraszamy na Nową Osadę!

Utworzono: 12 lutego 2021

To już dzisiaj widzimy się w pełnym składzie na Nowej Osadzie! Od tej pory oświadczenia nie są wymagane.
Warunki na stoku są bardzo dobre! Cały czas pada śnieg, a temperatury utrzymują się poniżej 0°C. Nareszcie zawitała do nas prawdziwa zima!
Pamiętajcie, że w niedzielę obchodzić będziemy Dzień Zakochanych! Uwierzcie, że nie ma nic lepszego niż wspólne szusowanie i aktywność fizyczna na stoku.
Jesteśmy czynni codziennie od 8.00 do 22.00.

29 marca 2023

ZAKOŃCZENIE SEZONU. DZIĘKUJEMY!

Drodzy Goście i Przyjaciele, Chociaż sezon narciarski na naszym ośrodku Nowa Osada był pełen nieprzewidywalnych okoliczności związanych z pogodą, to mimo wszystko udało nam się przeprowadzić go z powodzeniem. Dzisiaj, z żalem musimy jednak ogłosić, że wobec coraz bardziej niekorzystnych prognoz pogodowych, nie pozostaje nam nic innego jak zakończyć sezon. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim narciarzom […]

24 marca 2023

Nieczynne.

⚠️UWAGA! UWAGA! Mamy dla Was ważny komunikat ⚠️  🙃 z przyczyn technicznych wyciągi narciarskie i kolej linowa będą nieczynne. ❌ Szykujemy się na otwarcie jak tylko warunki pogodowe się poprawią. DO ZOBACZENIA🙂  

23 marca 2023

ZAPRASZAMY, DOBRE WARUNKI

Zapraszamy na szusowanie do Nowej Osady! Czekamy na Was do 22:00! Pogoda jest piękna, świeci słońce, dzisiaj bez opadów. 😎☀️❄️❄️❄️ Na trasie mamy dobrą pokrywę śniegu, można śmigać swobodnie. I jeszcze jedna dobra wiadomość to brak kolejek😁 Przerwa na ratrakowanie w godzinach 16:00-17:30.