Brak kolejek i świetne warunki!

Utworzono: 3 marca 2021

Nowa Osada to stok przyjazny rodzinom z dziećmi. Jak pewnie wiecie, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!
Najmłodszym polecamy wyciągnik taśmowy Nowuś, wyciągi Maluch oraz Krasnal, z kolei rodzicom oraz młodzieży trasy nr 1, 2 i 3.
Środowy poranek, to idealny moment, aby wybrać się na narty lub snowboard.
Z racji, że jest to środek tygodnia, to nie ma kolejek do żadnego z wyciągów, ilość wolnych miejsc na parkingach jest ogromna, a co najważniejsze – warunki do jazdy są rewelacyjne!
Jeżeli chcielibyście się upewnić, to zerknijcie na nasze kamery. Uwaga! Widok dla osób o mocnych nerwach – po prostu powala z nóg 🙂

31 marca 2021

Praca na Nowej Osadzie!

Szukasz pracy? A może chciałbyś dołączyć do zespołu Nowej Osady? Poszukujemy pracownika do obsługi kolei linowej! Mile widziane prawo jazdy kat. C oraz posiadanie kursu obsługi maszyn elektrycznych. Jeżeli jesteś chętny i chciałbyś pracować na takim stanowisku, to skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr tel.: 601 821 150. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

19 marca 2021

Podziękowania dla Was! Zapraszamy w maju na rowery!

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami szusowali w sezonie zimowym 2020/2021!❤️ Na trasach wciąż mamy bardzo dużo śniegu, smutno nam że musimy zakończyć sezon.. przed czasem. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas latem na naszych nowych trasach rowerowych☀️ DZIĘKUJEMY!