Nagrody dla wszystkich uczestników zawodów!

Utworzono: 10 marca 2021

???????̨?? ?????? ? ?????? ????? ????? odbędą się już w nadchodzącą niedzielę!
Mamy dla Was świetne informacje:
???̇?? ????????? ??????? ???????̨ w formie komina z Nowej Osady oraz karnet 4 – godzinny do wykorzystania do końca roku 2021 na narty, snowboard lub trasy rowerowe!
Koszt wpisowego to 30 zł – w tej cenie zawarty jest karnet 4 – godzinny. Za wpisowe można płacić w kasach Nowej Osady w niedzielę od 8.00 do 9.30.
W zawodach mogą wziąć udział dzieci z roczników od 2009 do 2016.
Warto wziąć udział i zgarnąć nagrody! Serdecznie zapraszamy, zapowiada się fantastyczna zabawa!
Aby zgłosić udział dziecka w zawodach, wystarczy wypełnić poniższy formularz i opłacić wpisowe w dniu zawodów. Zawody odbędą się na wyciągu Krasnal.
Wszystkie pozostałe trasy będą czynne bez zmian!?

10 grudnia 2023

NIEDZIELA NA NARTACH

Jak Wam mija weekend na Nowej Osadzie?😎😁 Wrzućcie fotki w komentarze na naszych mediach społecznościowych, z przyjemnością zobaczymy jak się bawicie 🏂⛷ Zapraszamy również dzisiaj🙌 Otwarte są: ✅Kolej linowa – Trasa 1 ✅Kolej linowa – Trasa 2 ✅Trasa nr 4 – Krasnal ✅Trasa nr 5 – Maluch ✅Trasa nr 6 -Taśma 👧🧒 Do zobaczenia!

9 grudnia 2023

Pierwsza zimowa sobota na Nowej Osadzie

Zapraszamy na pierwszą zimową sobotę na Nowej Osadzie!😎🏂 Warunki dla miłośników szusowania są świetne ❄️❄️Mamy grubą warstwę śniegu na otwartych trasach. Będzie można swobodnie szusować od rana do wieczora! 😁😎 Do dyspozycji: ✅Kolej linowa – Trasa 1 ✅Kolej linowa – Trasa 2 ✅Trasa nr 4 – Krasnal Od dzisiaj czynne są również Trasa nr 5 […]

8 grudnia 2023

JUŻ DZISIAJ OTWARCIE!

TO JUŻ DZISIAJ!!! Czekamy na wszystkich dzisiaj od 17h00. Aktualizacja czynnych tras Czynne bedą: Kolej linowa – Trasa 1 Kolej linowa – Trasa 2 Trasa nr 4 – Krasnal Od jutra czynne będą również Trasa nr 5 – Maluch oraz Trasa nr 6 -Taśma Wiecej informacji w zakładce: https://zima.nowaosada.pl/warunki-na-trasach/ ZAPRASZAMY!!!