Nagrody dla wszystkich uczestników zawodów!

Utworzono: 10 marca 2021

𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶𝗲̨𝗰𝗲 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝘆 𝗼 𝗣𝘂𝗰𝗵𝗮𝗿 𝗡𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗢𝘀𝗮𝗱𝘆 odbędą się już w nadchodzącą niedzielę!
Mamy dla Was świetne informacje:
𝗞𝗮𝘇̇𝗱𝘆 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗸 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮 𝗻𝗮𝗴𝗿𝗼𝗱𝗲̨ w formie komina z Nowej Osady oraz karnet 4 – godzinny do wykorzystania do końca roku 2021 na narty, snowboard lub trasy rowerowe!
Koszt wpisowego to 30 zł – w tej cenie zawarty jest karnet 4 – godzinny. Za wpisowe można płacić w kasach Nowej Osady w niedzielę od 8.00 do 9.30.
W zawodach mogą wziąć udział dzieci z roczników od 2009 do 2016.
Warto wziąć udział i zgarnąć nagrody! Serdecznie zapraszamy, zapowiada się fantastyczna zabawa!
Aby zgłosić udział dziecka w zawodach, wystarczy wypełnić poniższy formularz i opłacić wpisowe w dniu zawodów. Zawody odbędą się na wyciągu Krasnal.
Wszystkie pozostałe trasy będą czynne bez zmian!🙂

31 marca 2021

Praca na Nowej Osadzie!

Szukasz pracy? A może chciałbyś dołączyć do zespołu Nowej Osady? Poszukujemy pracownika do obsługi kolei linowej! Mile widziane prawo jazdy kat. C oraz posiadanie kursu obsługi maszyn elektrycznych. Jeżeli jesteś chętny i chciałbyś pracować na takim stanowisku, to skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr tel.: 601 821 150. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

19 marca 2021

Podziękowania dla Was! Zapraszamy w maju na rowery!

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami szusowali w sezonie zimowym 2020/2021!❤️ Na trasach wciąż mamy bardzo dużo śniegu, smutno nam że musimy zakończyć sezon.. przed czasem. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas latem na naszych nowych trasach rowerowych☀️ DZIĘKUJEMY!