Ostatnie dni sezonu

Utworzono: 18 marca 2021

Ponownie witamy zimę i z wielkim smutkiem powoli żegnamy sezon narciarsko-snowboardowy.

Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy Was na mega szusowanie dzisiaj i w piątek! Aby w pełni wykorzystać ostatki tej wspaniałej aury – jutro będziemy czynni do godz. 23.59!
Jeżeli posiadacie jeszcze skipassy na Nową Osadę, to jest to idealna okazja, aby je wykorzystać i miło spędzić czas na świeżym powietrzu.
Warunki są rewelacyjne – cały czas sypie świeży śnieg, pokrywa ma około 1,5 m grubości, mała ilość ludzi, zupełny brak kolejek. Bardzo nam przykro, że właśnie teraz musimy się zamknąć.
Liczymy na Was i mamy nadzieję – do zobaczenia!

31 marca 2021

Praca na Nowej Osadzie!

Szukasz pracy? A może chciałbyś dołączyć do zespołu Nowej Osady? Poszukujemy pracownika do obsługi kolei linowej! Mile widziane prawo jazdy kat. C oraz posiadanie kursu obsługi maszyn elektrycznych. Jeżeli jesteś chętny i chciałbyś pracować na takim stanowisku, to skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr tel.: 601 821 150. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

19 marca 2021

Podziękowania dla Was! Zapraszamy w maju na rowery!

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami szusowali w sezonie zimowym 2020/2021!❤️ Na trasach wciąż mamy bardzo dużo śniegu, smutno nam że musimy zakończyć sezon.. przed czasem. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas latem na naszych nowych trasach rowerowych☀️ DZIĘKUJEMY!