Wielkie otwarcie już wkrótce!

Utworzono: 12 grudnia 2022

Już krótce planujemy wielkie otwarcie stacji narciarskiej Nowa Osada! Trwa intensywne naśnieżanie i przygotowanie stoku.

Bądźcie gotowi! Będziemy Was na bieżąco informować o warunkach i sytuacji pogodowej. Śledźcie nasz profil na face book’u oraz aktualności.

W najbliższąś środę podamy dokładny termin otwarcia Nowej Osady.

Przypominamy też wszystkim, którzy jeszcze nie mają karnetów, że promocja -10% wkrótce sie kończy. Pośpieszcie się, nie może Was zabraknąć w pierwszym dniu zimowego szaleństwa!

https://sklep.wislanskiskipass.pl/sklep/

Widzimy się na stoku!

6 lutego 2023

Naśnieżanie trasy 3

Uwaga! W związku z naśnieżaniem, trasa 3 będzie dzisiaj nieczynna. W ciągu dnia zapowiadany jest duży mróz, który chcemy wykorzystać do maksymalnego naśnieżenia nartostrady.❄️❄️❄️❄️❄️ Jutro trasa ponownie będzie czynna! 😁 Pogoda piękna, przebija się słońce, temperatura -9°C, wiatr słaby. Zapraszamy na szusowanie! ⛷🏂  

2 lutego 2023

NOCNA JAZDA

Czy przyznacie nam racje, ze nocne jazdy to atrakcja sama w sobie ? U nas szusujesz do 22:00 i niezależnie od wydłużającego się dnia, nocne szusy skończycie przy blasku księżyca lub gwiazd. Obecnie trwa naturalna produkcja śniegu w prognozie dosypie białego puchu. Zima na CAŁEGO !! Przed jazdą wieczorna od 16:00-17:00 stok przejmuje ratrak. A […]