Sobota czynne – bardzo dobre warunki.

Utworzono: 17 grudnia 2022

Zapraszamy na kolejny dzień śnieżnego szaleństwa do Nowej Osady! Śnieg ciągle pada, temperatury na minusie, utrzymują się doskonałe warunki do jazdy. Zbierajcie rodzinę lub przyjaciół i przyjeżdżajcie korzystać z wyjątkowej aury. Jeśli potrzebujecie wypożyczyć narty lub deskę snowboardowa do dyspozycji jest wypożyczalnia.

Oferujemy  lekcje kilku szkółek narciarskich.
Kiedy dopadnie was głód, otwarte są usługi gastronomiczne, gdzie doładujecie potrzebny zapas kalorii. ?

Czekamy na Was w gotowości od 8:00 rano! Kończymy dopiero o 22:00! Przypominamy o przerwie na ratrakowanie.

10 grudnia 2023

NIEDZIELA NA NARTACH

Jak Wam mija weekend na Nowej Osadzie?😎😁 Wrzućcie fotki w komentarze na naszych mediach społecznościowych, z przyjemnością zobaczymy jak się bawicie 🏂⛷ Zapraszamy również dzisiaj🙌 Otwarte są: ✅Kolej linowa – Trasa 1 ✅Kolej linowa – Trasa 2 ✅Trasa nr 4 – Krasnal ✅Trasa nr 5 – Maluch ✅Trasa nr 6 -Taśma 👧🧒 Do zobaczenia!

9 grudnia 2023

Pierwsza zimowa sobota na Nowej Osadzie

Zapraszamy na pierwszą zimową sobotę na Nowej Osadzie!😎🏂 Warunki dla miłośników szusowania są świetne ❄️❄️Mamy grubą warstwę śniegu na otwartych trasach. Będzie można swobodnie szusować od rana do wieczora! 😁😎 Do dyspozycji: ✅Kolej linowa – Trasa 1 ✅Kolej linowa – Trasa 2 ✅Trasa nr 4 – Krasnal Od dzisiaj czynne są również Trasa nr 5 […]

8 grudnia 2023

JUŻ DZISIAJ OTWARCIE!

TO JUŻ DZISIAJ!!! Czekamy na wszystkich dzisiaj od 17h00. Aktualizacja czynnych tras Czynne bedą: Kolej linowa – Trasa 1 Kolej linowa – Trasa 2 Trasa nr 4 – Krasnal Od jutra czynne będą również Trasa nr 5 – Maluch oraz Trasa nr 6 -Taśma Wiecej informacji w zakładce: https://zima.nowaosada.pl/warunki-na-trasach/ ZAPRASZAMY!!!