Dzień dobry w piękny, słoneczny poniedziałek!

Utworzono: 19 grudnia 2022

Bardzo udane pierwsze dni sezonu. Przed nami piękny słoneczny dzień w Nowej Osadzie! Idealna pogoda dla amatorów zimowych sportów. Przejeżdżajcie, stok jest wciąż doskonale naśnieżony i można poszaleć na nartach lub desce. Jesteśmy gotowi od 8:00 i czekamy na Was!

Jeśli nie zdążycie na  poranną jazdę, nic straconego, zapraszamy na wieczorne szusowanie do 22:00! Stok jest oświetlony na całej długości.

Do zobaczenia!

25 stycznia 2023

KONKURS!!! Do wygrania karnet!

Wraz z @E-skipass i @Radio Eska przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! Do końca dnia w Radio Eska do wygrania karnety całodzienne na Nową Osadę! Słuchaj Eski i wygrywaj karnety!

24 stycznia 2023

Dobre warunki w Nowej Osadzie

Powróciła piękna, śnieżna zima! W Nowej Osadzie mamy dobre warunki do jazdy. Trasy są naśnieżone i przygotowane na narciarskie szaleństwa. Temperatura w okolicy 0 °C, wiatr słaby, przez chmury próbuje przebijać się słońce. 🙂 Prognoza na najbliższe dni zapowiada się podobnie. Końcem tygodnia spodziewany drobny śnieg i przymrozki. W godzinach 16:00-17:00 mamy przerwę na ratrakowanie. W tym czasie […]

22 stycznia 2023

Zaczynamy kolejny piękny zimowy dzień!

Zaczynamy kolejny piękny zimowy dzień! ❄️ Temperatura na lekkim minusie 💙 ❄️ Trasy przygotowane po opadach śniegu ❄️❄️ ❄️ Czynne trasy 1 i 2 (pod koleją), wyciąg maluch oraz taśma ⛷ ❄️ Nartostrada w trakcie naśnieżania ❄️❄️ ❄️ Na ten moment brak kolejek Ratrakowanie 16:00 do 17:00. ZAPRASZAMY 🥰