Nartostrada już czynna!

Utworzono: 7 lutego 2023

Wczorajsze dośnieżanie ❄️❄️❄️❄️ TRASY 3  zakończone!?Nartostrada jest już czynna, czeka na Was świeży śnieg! Możecie poszaleć ??

Mamy świetne warunki, trasy przygotowane, czas na białe szaleństwo w pełnym wymiarze! ?

Prognoza pogody na najbliższe dni zapowiada się doskonałe! Jest mróz, wiatr umiarkowany, do piątku będzie pokazywać się słońce⛅️☀️?

 

Wszyscy miłośnicy zimy, bierzcie urlopy, pakujcie sprzęty i przyjeżdżajcie do Nowej Osady! Takiej aury nie możecie przegapić?

 

Pamiętajcie, ze w godzinach 16:00-17:00 mamy przerwę na ratrakowanie, w której serdecznie zapraszamy Was do naszych punktów gastronomicznych na same pyszności!

Ps. Śledźcie nasze aktualności i profile FB/IG, szykujemy niespodziankę na TEN?❤️ dzień w lutym?

 

Widzimy się!!!?

24 lutego 2024

Jeszcze korzystamy z zimy!

Nadal korzystamy z zimy na Nowej Osadzie! 🙂 Warunki na trasach głównych są jeszcze dość dobre, można pośmigać na nartach lub snowboardzie 🏂⛷ Czynna jest także trasa Krasnal. Zapraszamy od 8:00 do 22:00😁🙌 Dzisiaj bez popołudniowej przerwy na ratrakowanie!

23 lutego 2024

Warunki na dzisiaj

Dzisiaj na Nowej Osadzie czynne: ✅Trasa główna – warunki są dostateczne ✅Krasnal – warunki dobre   Aby poprawić warunki na trasie głównej planujemy w nocy dowieźć śnieg z bocznych, nieczynnych tras.   👉 Zapraszamy od 8:00 – 22:00