Walentynki na Nowej Osadzie

Utworzono: 9 lutego 2023

❤️❤️ Zapraszamy na Walentynkową imprezę do Nowej Osady! ❤️❤️

We wtorek 14 lutego zabierz swoją drugą połówkę na przejażdżkę naszą niezwykłą kanapą miłości, przygotowaną specjalnie na tą okazję. 😍🌹🎈🎀 Odbędzie się konkurs na najlepsze, najbardziej romantyczne zdjęcie zrobione na kanapie!

Jeśli macie ochotę przywdziać wyjątkowy strój, to świetnie! Nie powstrzymujcie swojej kreatywności i wyobraźni! 😁Najlepsze przebrania zostaną nagrodzone! Nasze urocze, mobilne Jury , wyłoni zwycięzców spośród szusujących po trasach.⛷🏂🏻  👉🏻Konkurs trwać będzie w godzinach 14:30-15:30.

Mamy dla Was fajne nagrody! 🎁

Będziemy również bawić się przy muzyce, a zagra mega utalentowany młody człowiek ⭐DJ CEZARY MACHEJ⭐

 

W godzinach 12:00-14:00 będzie można  spotkać NOWUSIA z koszykiem pełnym słodkości. 🍬🍭

 

Zaprosimy Was również na miłosny, rozgrzewający trunek.❤️❤️

 

Śledźcie najnowsze wiadomości na naszej stronie i profilach FB/IG!

ZAPRASZAMY!!!

 

29 marca 2023

ZAKOŃCZENIE SEZONU. DZIĘKUJEMY!

Drodzy Goście i Przyjaciele, Chociaż sezon narciarski na naszym ośrodku Nowa Osada był pełen nieprzewidywalnych okoliczności związanych z pogodą, to mimo wszystko udało nam się przeprowadzić go z powodzeniem. Dzisiaj, z żalem musimy jednak ogłosić, że wobec coraz bardziej niekorzystnych prognoz pogodowych, nie pozostaje nam nic innego jak zakończyć sezon. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim narciarzom […]

24 marca 2023

Nieczynne.

⚠️UWAGA! UWAGA! Mamy dla Was ważny komunikat ⚠️  🙃 z przyczyn technicznych wyciągi narciarskie i kolej linowa będą nieczynne. ❌ Szykujemy się na otwarcie jak tylko warunki pogodowe się poprawią. DO ZOBACZENIA🙂  

23 marca 2023

ZAPRASZAMY, DOBRE WARUNKI

Zapraszamy na szusowanie do Nowej Osady! Czekamy na Was do 22:00! Pogoda jest piękna, świeci słońce, dzisiaj bez opadów. 😎☀️❄️❄️❄️ Na trasie mamy dobrą pokrywę śniegu, można śmigać swobodnie. I jeszcze jedna dobra wiadomość to brak kolejek😁 Przerwa na ratrakowanie w godzinach 16:00-17:30.