DO ZOBACZENIA NA NOWEJ OSADZIE :-)

Utworzono: 13 lutego 2023

Warunki w Nowej Osadzie są bardzo dobre, wszystkie trasy mamy czynne, można jeździć bez przeszkód! ?? Niebo trochę się zachmurzyło, ale wg prognoz jest to zachmurzenie przejściowe, wiec możemy spodziewać się słońca w najbliższych dniach. Temperatura w granicach 0°C – 4°C.

Przypominamy Wam o jutrzejszej imprezie Walentynkowej ??❤️❤️ nie może Was zabraknąć! Przygotowaliśmy wiele atrakcji i konkursów, będą do wygrania fajne nagrody. Przede wszystkim jednak będzie świetna zabawa i romantyczna atmosfera.? Więcej szczegółów znajdziecie w naszych aktualnościach i na profilach FB/IG.

Przed nami 2 ostatnie tygodnie ferii! ??❄️❄️❄️ Zapraszamy wszystkich miłośników nart i snowboardu, dużych i małych do Nowej Osady. U nas naprawdę można się wyszaleć!

Jeśli dopiero chcielibyście nauczyć się jazdy lub podszkolić swoją technikę, skorzystajcie z lekcji w szkółkach, które polecamy! Sprzęt bez problemu pożyczycie w wypożyczalni sprzętu.

 

Przerwa na ratrakowanie 16:00-17:00.

Do zobaczenia!???

? Zobaczcie galerię zdjęć naszego ośrodka z kilku ostatnich dni ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 marca 2024

Zawody nie odbędą się

Uwaga Ze względu na brak poprawy zimowych warunków pogodowych, zawody planowane na sobotę nie odbędą się Na przyszły weekend jest prognoza pojawienia się mrozu i zimy , trzymajcie kciuki Jeszcze poszalejemy na Nowej Osadzie

27 lutego 2024

PRZERWA TECHNICZNA

Od jutra tj. środy 28.02.2024 Nowa Osada będzie nieczynna. Będzie trwać przerwa techniczna. Czekamy na bardziej sprzyjającą pogodę. 🙂 Śledźcie nasze aktualności i profile, będziemy Was informować na bieżąco!