DO ZOBACZENIA NA NOWEJ OSADZIE :-)

Utworzono: 13 lutego 2023

Warunki w Nowej Osadzie są bardzo dobre, wszystkie trasy mamy czynne, można jeździć bez przeszkód! 😁🏂 Niebo trochę się zachmurzyło, ale wg prognoz jest to zachmurzenie przejściowe, wiec możemy spodziewać się słońca w najbliższych dniach. Temperatura w granicach 0°C – 4°C.

Przypominamy Wam o jutrzejszej imprezie Walentynkowej 🥰😍❤️❤️ nie może Was zabraknąć! Przygotowaliśmy wiele atrakcji i konkursów, będą do wygrania fajne nagrody. Przede wszystkim jednak będzie świetna zabawa i romantyczna atmosfera.😁 Więcej szczegółów znajdziecie w naszych aktualnościach i na profilach FB/IG.

Przed nami 2 ostatnie tygodnie ferii! 😎😁❄️❄️❄️ Zapraszamy wszystkich miłośników nart i snowboardu, dużych i małych do Nowej Osady. U nas naprawdę można się wyszaleć!

Jeśli dopiero chcielibyście nauczyć się jazdy lub podszkolić swoją technikę, skorzystajcie z lekcji w szkółkach, które polecamy! Sprzęt bez problemu pożyczycie w wypożyczalni sprzętu.

 

Przerwa na ratrakowanie 16:00-17:00.

Do zobaczenia!😎👋🤟

📷 Zobaczcie galerię zdjęć naszego ośrodka z kilku ostatnich dni 😍

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 marca 2023

ZAKOŃCZENIE SEZONU. DZIĘKUJEMY!

Drodzy Goście i Przyjaciele, Chociaż sezon narciarski na naszym ośrodku Nowa Osada był pełen nieprzewidywalnych okoliczności związanych z pogodą, to mimo wszystko udało nam się przeprowadzić go z powodzeniem. Dzisiaj, z żalem musimy jednak ogłosić, że wobec coraz bardziej niekorzystnych prognoz pogodowych, nie pozostaje nam nic innego jak zakończyć sezon. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim narciarzom […]

24 marca 2023

Nieczynne.

⚠️UWAGA! UWAGA! Mamy dla Was ważny komunikat ⚠️  🙃 z przyczyn technicznych wyciągi narciarskie i kolej linowa będą nieczynne. ❌ Szykujemy się na otwarcie jak tylko warunki pogodowe się poprawią. DO ZOBACZENIA🙂  

23 marca 2023

ZAPRASZAMY, DOBRE WARUNKI

Zapraszamy na szusowanie do Nowej Osady! Czekamy na Was do 22:00! Pogoda jest piękna, świeci słońce, dzisiaj bez opadów. 😎☀️❄️❄️❄️ Na trasie mamy dobrą pokrywę śniegu, można śmigać swobodnie. I jeszcze jedna dobra wiadomość to brak kolejek😁 Przerwa na ratrakowanie w godzinach 16:00-17:30.