Nasz stok narciarski jest otwarty i czeka na Was!

Utworzono: 24 lutego 2023

Choć pogoda dzisiaj nie rozpieszcza nas słońcem, to mamy dla Was dobrą wiadomość – nasz stok narciarski jest otwarty i czeka na Was!

Nie dajcie się zniechęcić kapryśnej aurze, bo warunki narciarskie są dobre. Brak tłoku na stoku – to wszystko czeka na Was!

Ba! Za chwil parę wyrosną jak grzybki po deszczu „domki”! Czyli rozgości się u nas Radio Zet!

Czekamy na Was z otwartymi ramionami, niech ta zima będzie dla nas wszystkich niezapomniana!

29 marca 2023

ZAKOŃCZENIE SEZONU. DZIĘKUJEMY!

Drodzy Goście i Przyjaciele, Chociaż sezon narciarski na naszym ośrodku Nowa Osada był pełen nieprzewidywalnych okoliczności związanych z pogodą, to mimo wszystko udało nam się przeprowadzić go z powodzeniem. Dzisiaj, z żalem musimy jednak ogłosić, że wobec coraz bardziej niekorzystnych prognoz pogodowych, nie pozostaje nam nic innego jak zakończyć sezon. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim narciarzom […]

24 marca 2023

Nieczynne.

⚠️UWAGA! UWAGA! Mamy dla Was ważny komunikat ⚠️  🙃 z przyczyn technicznych wyciągi narciarskie i kolej linowa będą nieczynne. ❌ Szykujemy się na otwarcie jak tylko warunki pogodowe się poprawią. DO ZOBACZENIA🙂  

23 marca 2023

ZAPRASZAMY, DOBRE WARUNKI

Zapraszamy na szusowanie do Nowej Osady! Czekamy na Was do 22:00! Pogoda jest piękna, świeci słońce, dzisiaj bez opadów. 😎☀️❄️❄️❄️ Na trasie mamy dobrą pokrywę śniegu, można śmigać swobodnie. I jeszcze jedna dobra wiadomość to brak kolejek😁 Przerwa na ratrakowanie w godzinach 16:00-17:30.