Piękna pogoda, super warunki!

Utworzono: 13 marca 2023

Jesteśmy otwarci,  mamy dobrze wyratrakowaną trasę, zmrożoną, z gruba warstwą śniegu po której możecie śmigać od rana do wieczora! ?⛷ Wpadajcie na Nową Osadę! Nadal są dobre warunki do jazdy.

A w przerwie zapraszamy na relaks na leżakach rozłożonych na górnej stacji, obok baru na środku trasy. Do dyspozycji jest też nowy taras przy dolnej stacji, gdzie złapiecie trochę słońca. ??

Nie możecie przegapić takiej pogody, wpadajcie koniecznie, zapraszamy!

7 kwietnia 2023

Życzymy wszystkim wesołych Świat Wielkanocnych!

Życzymy wszystkim wesołych Świat Wielkanocnych!🐥🐣🐰🌿🥚 Niech będą dla Was zdrowe, spokojnie, pełne radości i wypoczynku w gronie najbliższych.😁 Do zobaczenie wkrótce na trasach rowerowych! 😁👋🚴‍♀️🚴

29 marca 2023

ZAKOŃCZENIE SEZONU. DZIĘKUJEMY!

Drodzy Goście i Przyjaciele, Chociaż sezon narciarski na naszym ośrodku Nowa Osada był pełen nieprzewidywalnych okoliczności związanych z pogodą, to mimo wszystko udało nam się przeprowadzić go z powodzeniem. Dzisiaj, z żalem musimy jednak ogłosić, że wobec coraz bardziej niekorzystnych prognoz pogodowych, nie pozostaje nam nic innego jak zakończyć sezon. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim narciarzom […]

24 marca 2023

Nieczynne.

⚠️UWAGA! UWAGA! Mamy dla Was ważny komunikat ⚠️  ? z przyczyn technicznych wyciągi narciarskie i kolej linowa będą nieczynne. ❌ Szykujemy się na otwarcie jak tylko warunki pogodowe się poprawią. DO ZOBACZENIA?