Puchar Nowej Osady 2023

Utworzono: 19 marca 2023

Po zakończeniu Pucharu Nowej Osady w narciarstwie alpejskim, chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w tych wspaniałych zawodach. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy, impreza była wielkim sukcesem i pozostanie w naszej pamięci na długo.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować sponsorom, szkółkom narciarskim Beskid, Xtraining i Zimowy Raj, wypożyczalniom Carving, Winter Group i Mistar, a także Hotelowi Gołębiewski i Naturplanet za ich wsparcie podczas imprezy.

Nasi uczestnicy wykazali się nie tylko niesamowitą umiejętnością jazdy na nartach, ale także duchem rywalizacji i fair play. To dzięki nim Puchar Nowej Osady był tak udanym wydarzeniem.

Mamy nadzieję, że udało się Wam w pełni cieszyć się tymi wspaniałymi zawodami i że zainspirowaliście do podjęcia dalszych działań sportowych. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w przyszłych wydarzeniach.

Z poważaniem,

Organizatorzy Pucharu Nowej Osady w narciarstwie alpejskim.

 

1 marca 2024

Zawody nie odbędą się

Uwaga Ze względu na brak poprawy zimowych warunków pogodowych, zawody planowane na sobotę nie odbędą się Na przyszły weekend jest prognoza pojawienia się mrozu i zimy , trzymajcie kciuki Jeszcze poszalejemy na Nowej Osadzie

27 lutego 2024

PRZERWA TECHNICZNA

Od jutra tj. środy 28.02.2024 Nowa Osada będzie nieczynna. Będzie trwać przerwa techniczna. Czekamy na bardziej sprzyjającą pogodę. 🙂 Śledźcie nasze aktualności i profile, będziemy Was informować na bieżąco!