Dziękujemy za sezon zimowy 2023/2024

Utworzono: 11 marca 2024

Drodzy Goście i Przyjaciele,

sezon zimowy 2023/2024 na Nowej Osadzie oficjalnie uznajemy za zakończony!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim narciarzom i snowboardzistom, którzy wybrali nasz ośrodek. Dziękujemy za ciepłe słowa i pozytywną energię, która towarzyszyła nam każdego dnia, byliście  wspaniałymi Gośćmi!

Chcielibyśmy podziękować również  naszym pracownikom, którzy codziennie wkładali wiele starań w to, aby zapewnić jak najlepsze warunki i wspaniałą obsługę. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy zorganizować sezon bez przeszkód.

Dziękujemy wypożyczalniom sprzętu, a także szkółkom narciarskim, które jak zawsze, w pełni profesjonalnie prowadziły zajęcia.

Podziękowania dla punktów gastronomicznych, których wyśmienite menu pomagało naszym Gościom zregenerować siły i naładować baterie na kolejne zjazdy.

Sezon zimowy za nami, ale już teraz serdecznie zapraszamy Was na sezon rowerowy 2024! Przebudowujemy ścieżki rowerowe, będzie to nowy Bike Park, który na pewno pozwoli Wam w pełni cieszyć się pięknem Beskidu Śląskiego. Już teraz z niecierpliwością czekamy aby gościć Was ponownie!

Pozdrawiamy serdecznie,

Kierownictwo wraz z zespołem Nowej Osady.

1 marca 2024

Zawody nie odbędą się

Uwaga Ze względu na brak poprawy zimowych warunków pogodowych, zawody planowane na sobotę nie odbędą się Na przyszły weekend jest prognoza pojawienia się mrozu i zimy , trzymajcie kciuki Jeszcze poszalejemy na Nowej Osadzie

27 lutego 2024

PRZERWA TECHNICZNA

Od jutra tj. środy 28.02.2024 Nowa Osada będzie nieczynna. Będzie trwać przerwa techniczna. Czekamy na bardziej sprzyjającą pogodę. 🙂 Śledźcie nasze aktualności i profile, będziemy Was informować na bieżąco!