Szkółki

Instruktorzy „Nowa Osada”

Szkoła narciarska i snowboardowa

Oferujemy nauczanie początkowe i doskonalenie jazdy, indywidualnie i grupowo. Specjalizujemy się w szkoleniu dzieci, nasza wykwalifikowana kadra instruktorów z opanowaniem i uśmiechem przekazuje swoją wiedzę z zakresu narciarstwa i snowboardu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznych i komfortowe warunki do nauki jazdy. Typ zajęć dostosowujemy do wymagań klienta i do jego umiejętności.

Siedziba na małym wyciągu „KRASNAL”

Instruktorzy Nowa Osada zapraszają do „szkółki narciarskiej”.

 

Tel: 531 532 534

 

Kontakt

 

Zapisy na wyciągu „Krasnal” lub telefonicznie: 531 532 534

POWER-SKI.PL

Szkolenia indywidualne i grupowe na nartach i snowboardzie na każdym poziomie zaawansowania. Nasze zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, miedzy innymi absolwenci AWF. Najmłodszych poprowadzą instruktorzy z wykształceniem pedagogicznym. Gwarantujemy Wam dobrą zabawę i szybki postęp. Dla najmłodszych adeptów białego szaleństwa po zajęciach czekają nagrody, które motywują do dalszej nauki.

Oferujemy szkolenia indywidualne oraz grupowe we wszystkich stopniach zaawansowania prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską.

Kontakt

Zapisy:
tel. 512 635 126

Strona internetowa:
http://www.power-ski.pl/

Xtraining „Świat Przygody”

Szkoła narciarska i snowboardowa.

Zajęcia w naszej Szkole prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i aktualnymi uprawnieniami. Naszą kadrę stanowią byli zawodnicy, Mistrzowie Polski, byli członkowie kadr narodowych, laureaci wielu zawodów, pedagodzy, absolwenci AWF.

Posiadamy licencję SITN-PZN – znak rozpoznawczy najlepszych i godnych zaufania szkół narciarskich.

Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania – od zajęć dla początkujących po treningi i zawody sportowe – zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych.

OFERTA XTRAINING Szkoła Narciarska

Kontakt

Nowa Osada zapisy:
od 9:00 do 18:00 codziennie:
tel. 666 239 271
po godz. 18:00:
tel. 664 454 949

Oferta ferii zimowych dla dzieci:

Strona internetowa:
www.xtraining.pl