Konkurs – wygraj karnet na NO.

Utworzono: 7 stycznia 2017

Konkurs, konkurs, konkurs!

Do zgarnięcia są karnety na Nową Osadę!

Co trzeba zrobić?
W komentarzach pod tym postem dodajcie swoje zdjęcie lub film/gif pokazujący jak się bawicie na Nowej Osadzie!

LINK DO KONKURSU>>

Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 8 stycznia, a w poniedziałek wybierzemy zwycięzcę (autora najciekawszego zdjęcia)!

Uwaga! Zdjęcia/filmy/gify muszą być Waszego autorstwa. Dodając je do konkursu wyrażacie zgodę na dalsze wykorzystywanie ich na stronie www i fanpage Nowej Osady.

19 stycznia 2017

Zima trwa – film ze stoku

Dwa dni temu nagraliśmy dla Was film pokazujący aktualne warunki na stoku! Możemy powiedzieć tylko, że dziś jest jeszcze lepiej! Zapraszamy!

18 stycznia 2017

Dwa nowe parkingi!

Uruchomiliśmy dodatkowe dwa parkingi dla osób korzystających z wciągów na Nowej Osadzie! Nowe parkingi są bardzo przestronne. Dodatkowo uruchomiliśmy skibusa, którym szybko i bezpłatnie dotrzecie z parkingu pod stok. Zapraszamy do korzystania!

17 stycznia 2017

Instagram – KONKURS!

Szusujecie na nartach lub desce? Wrzucacie zdjęcia na Instagrama? Mamy dla Was konkurs! Do zgarnięcia są 4-godzinne karnety na Nową Osadę! Wystarczy, że spełnicie poniższe warunki: 1. Dodacie na Instagrama pokazujące jak spędzacie czas na Nową Osadę (Wasz profil na IG musi być publiczny). 2. Dodając fotkę zameldujecie się na Nowej Osadzie oraz oznaczycie zdjęcie hashtagami […]

Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail, a nie ominą Cię żadne nowości!