Armatki pracują

Utworzono: 11 stycznia 2021

Od wczorajszego wieczoru temperatury cały czas utrzymują się bardzo nisko – doszły aż do -10°C, dzięki czemu nieprzerwanie naśnieżamy. Pokrywa sukcesywnie wzrasta. Mamy nadzieję, że już w przyszłym tygodniu zobaczymy się na Nowej Osadzie!

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć relacji z dzisiejszego spotkania prasowego, to możecie go obejrzeć na naszym Facebook’u pod poniższym linkiem.

https://www.facebook.com/nowaosada

31 marca 2021

Praca na Nowej Osadzie!

Szukasz pracy? A może chciałbyś dołączyć do zespołu Nowej Osady? Poszukujemy pracownika do obsługi kolei linowej! Mile widziane prawo jazdy kat. C oraz posiadanie kursu obsługi maszyn elektrycznych. Jeżeli jesteś chętny i chciałbyś pracować na takim stanowisku, to skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr tel.: 601 821 150. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

19 marca 2021

Podziękowania dla Was! Zapraszamy w maju na rowery!

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami szusowali w sezonie zimowym 2020/2021!❤️ Na trasach wciąż mamy bardzo dużo śniegu, smutno nam że musimy zakończyć sezon.. przed czasem. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas latem na naszych nowych trasach rowerowych☀️ DZIĘKUJEMY!