Szkółki narciarskie – Ferie 2023

Utworzono: 2 grudnia 2022

 Jeśli w tym sezonie postanowiłeś nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie, lub chciałbyś doszlifować swoje umiejętności to mamy dla Was świetną wiadomość. Możecie skorzystać z oferty 3 różnych szkółek narciarskich, które serdecznie polecamy. W poszczególnych ofertach znajdziecie taką formę nauki, która odpowiada Wam najbardziej. Współpracujemy z Xtraining, Szkoła beSKId oraz Zimowy Raj.

  • Xtraining zaprasza na Feryjną Szkółkę dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia prowadzone są w małych grupach od poniedziałku do piątku. Szkolenia indywidualne i grupowe dla dorosłych.
  • beSKId to szkoła narciarska i snowboardowa.Oferuje nauczanie początkowe i doskonalenie jazdy, indywidualnie i grupowo. Specjalizuje się w szkoleniu dzieci. Typ zajęć jest dostosowany do wymagań klienta i do jego umiejętności. 
  • Zimowy Raj proponuje szkolenia indywidualne, które są najlepszym wyborem dla początkujących, oraz grupowe, jako świetny pomysł na integrację. 

Więcej szczegółów na temat szkółek znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce “szkółki”.

1 marca 2024

Zawody nie odbędą się

Uwaga Ze względu na brak poprawy zimowych warunków pogodowych, zawody planowane na sobotę nie odbędą się Na przyszły weekend jest prognoza pojawienia się mrozu i zimy , trzymajcie kciuki Jeszcze poszalejemy na Nowej Osadzie

27 lutego 2024

PRZERWA TECHNICZNA

Od jutra tj. środy 28.02.2024 Nowa Osada będzie nieczynna. Będzie trwać przerwa techniczna. Czekamy na bardziej sprzyjającą pogodę. 🙂 Śledźcie nasze aktualności i profile, będziemy Was informować na bieżąco!