Szkółki narciarskie – Ferie 2023

Utworzono: 2 grudnia 2022

 Jeśli w tym sezonie postanowiłeś nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie, lub chciałbyś doszlifować swoje umiejętności to mamy dla Was świetną wiadomość. Możecie skorzystać z oferty 3 różnych szkółek narciarskich, które serdecznie polecamy. W poszczególnych ofertach znajdziecie taką formę nauki, która odpowiada Wam najbardziej. Współpracujemy z Xtraining, Szkoła beSKId oraz Zimowy Raj.

  • Xtraining zaprasza na Feryjną Szkółkę dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia prowadzone są w małych grupach od poniedziałku do piątku. Szkolenia indywidualne i grupowe dla dorosłych.
  • beSKId to szkoła narciarska i snowboardowa.Oferuje nauczanie początkowe i doskonalenie jazdy, indywidualnie i grupowo. Specjalizuje się w szkoleniu dzieci. Typ zajęć jest dostosowany do wymagań klienta i do jego umiejętności. 
  • Zimowy Raj proponuje szkolenia indywidualne, które są najlepszym wyborem dla początkujących, oraz grupowe, jako świetny pomysł na integrację. 

Więcej szczegółów na temat szkółek znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce “szkółki”.

7 kwietnia 2023

Życzymy wszystkim wesołych Świat Wielkanocnych!

Życzymy wszystkim wesołych Świat Wielkanocnych!🐥🐣🐰🌿🥚 Niech będą dla Was zdrowe, spokojnie, pełne radości i wypoczynku w gronie najbliższych.😁 Do zobaczenie wkrótce na trasach rowerowych! 😁👋🚴‍♀️🚴

29 marca 2023

ZAKOŃCZENIE SEZONU. DZIĘKUJEMY!

Drodzy Goście i Przyjaciele, Chociaż sezon narciarski na naszym ośrodku Nowa Osada był pełen nieprzewidywalnych okoliczności związanych z pogodą, to mimo wszystko udało nam się przeprowadzić go z powodzeniem. Dzisiaj, z żalem musimy jednak ogłosić, że wobec coraz bardziej niekorzystnych prognoz pogodowych, nie pozostaje nam nic innego jak zakończyć sezon. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim narciarzom […]

24 marca 2023

Nieczynne.

⚠️UWAGA! UWAGA! Mamy dla Was ważny komunikat ⚠️  ? z przyczyn technicznych wyciągi narciarskie i kolej linowa będą nieczynne. ❌ Szykujemy się na otwarcie jak tylko warunki pogodowe się poprawią. DO ZOBACZENIA?