Szkółki narciarskie – Ferie 2023

Utworzono: 2 grudnia 2022

 Jeśli w tym sezonie postanowiłeś nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie, lub chciałbyś doszlifować swoje umiejętności to mamy dla Was świetną wiadomość. Możecie skorzystać z oferty 3 różnych szkółek narciarskich, które serdecznie polecamy. W poszczególnych ofertach znajdziecie taką formę nauki, która odpowiada Wam najbardziej. Współpracujemy z Xtraining, Szkoła beSKId oraz Zimowy Raj.

  • Xtraining zaprasza na Feryjną Szkółkę dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia prowadzone są w małych grupach od poniedziałku do piątku. Szkolenia indywidualne i grupowe dla dorosłych.
  • beSKId to szkoła narciarska i snowboardowa.Oferuje nauczanie początkowe i doskonalenie jazdy, indywidualnie i grupowo. Specjalizuje się w szkoleniu dzieci. Typ zajęć jest dostosowany do wymagań klienta i do jego umiejętności. 
  • Zimowy Raj proponuje szkolenia indywidualne, które są najlepszym wyborem dla początkujących, oraz grupowe, jako świetny pomysł na integrację. 

Więcej szczegółów na temat szkółek znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce “szkółki”.

25 stycznia 2023

KONKURS!!! Do wygrania karnet!

Wraz z @E-skipass i @Radio Eska przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! Do końca dnia w Radio Eska do wygrania karnety całodzienne na Nową Osadę! Słuchaj Eski i wygrywaj karnety!

24 stycznia 2023

Dobre warunki w Nowej Osadzie

Powróciła piękna, śnieżna zima! W Nowej Osadzie mamy dobre warunki do jazdy. Trasy są naśnieżone i przygotowane na narciarskie szaleństwa. Temperatura w okolicy 0 °C, wiatr słaby, przez chmury próbuje przebijać się słońce. 🙂 Prognoza na najbliższe dni zapowiada się podobnie. Końcem tygodnia spodziewany drobny śnieg i przymrozki. W godzinach 16:00-17:00 mamy przerwę na ratrakowanie. W tym czasie […]

22 stycznia 2023

Zaczynamy kolejny piękny zimowy dzień!

Zaczynamy kolejny piękny zimowy dzień! ❄️ Temperatura na lekkim minusie 💙 ❄️ Trasy przygotowane po opadach śniegu ❄️❄️ ❄️ Czynne trasy 1 i 2 (pod koleją), wyciąg maluch oraz taśma ⛷ ❄️ Nartostrada w trakcie naśnieżania ❄️❄️ ❄️ Na ten moment brak kolejek Ratrakowanie 16:00 do 17:00. ZAPRASZAMY 🥰